Drzwi przesuwne HS

Idealne rozwiązania nadające wnętrzom unikatowego charakteru

Kompleksowa usługa – pomiar, produkcja, montaż

drzwi aluminiowe

Drzwi przesuwne HS Białystok

Alutrast jest producentem drzwi balkonowych podnoszono – przesuwnych HS. W naszym salonie w Białymstoku oferujemy duży wybór wariantów drzwi podnoszono – przesuwnych tworzonych z pasją i w najwyższym standardzie, dopasowanych do różnorodnych potrzeb klienta.

Dane techniczne

> 0,84
W/(m2K)
Izolacyjność termiczna Uw
klasa E1200
Wodoszczelność
klasa 4
Przepuszczalność powietrza
klasa 9A
Odporność na obciążenie wiatrem

Zalety drzwi przesuwnych HS

Zastosowanie rozbudowanego przeszklenia daje efekt świetnego doświetlenia pomieszczenia. Oprócz rewelacyjnego wyglądu mamy gwarancję najlepszej funkcjonalności i komfortowego użytkowania. Dzięki zastosowaniu zaawansowanego technologicznie profilu polskiej firmy Aluprof oraz systemowi okuć możemy być spokojni o stabilną, termoizolacyjną i szczelną konstrukcję, łatwą w użytkowaniu. Istnieje także możliwość wykonywania drzwi narożnych z ruchomym słupkiem. Dla klientów o wysokich wymaganiach proponujemy montaż automatycznego napędu do drzwi, sterowanego pilotem.

Drzwi balkonowe przesuwne HS świetnie sprawdzą się w domach energooszczędnych i pasywnych.

drzwi aluminiowe

Montaż drzwi podnoszono-przesuwnych HS

Montaż drzwi typu HS pod wieloma względami nie różni się od sposobu montowania różnego rodzaju okien. Warto jednak zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów, które odbiegają od typowych standardów:

  • Bardzo ważne jest prawidłowe podparcie progu, ponieważ niestabilne drzwi HS są wadliwe, ale też bardzo niebezpieczne. Ten etap montażu wymaga poświęcenia szczególnej uwagi. Należy pamiętać także, że regulacja drzwi HS jest bardzo ograniczona i poprawki w późniejszym czasie są ciężkie do wykonania.
  • Dodatkowym elementem dającym prawidłowe podparcie progu jest poszerzenie systemowe. Podczas montażu drzwi tarasowych HS należy je w odpowiedni sposób wypoziomować, tak aby były zabezpieczone przed posadzką wewnętrzną.
  • Inną opcją dla poszerzeń systemowych są podwaliny z materiału izolacyjnego. Są wsparciem dla odpowiedniego podparcia progowego. Podwaliny izolują ciepło, chronią przed wilgocią i wiatrem oraz są niezwykle wytrzymałe.
  • Kolejną rzeczą, na którą warto zwrócić uwagę jest transport drzwi tarasowych HS. Coraz większe ich rozmiary wymagają specjalnych urządzeń które precyzyjnie i bezpiecznie je przetransportują oraz zamontują. Do tego typu transportu najlepiej zdają egzamin manipulatory, dobre przyssawki lub mini żurawie.

Szerokie zastosowanie drzwi przesuwnych HS

Producent drzwi przesuwnych HS + montaż

Dzięki zastosowaniu drzwi przesuwnych HS mamy możliwość wpuszczenia do pomieszczenia większej ilości światła, co daje efekt optycznego powiększenia przestrzeni. Zastosowanie najnowszej technologii umożliwia stworzenie drzwi, które są solidne, trwałe i energooszczędne. Podnoszono – przesuwne drzwi HS są proste i wygodne w użytkowaniu. A wszystko to za sprawą systemu podnośni, który wmontowany jest w podłogę progu.

Drzwi przesuwne HS świetnie sprawdzą się w aranżacji tarasu. Duże gabaryty drzwi nadają się do mocno przeszklonych tarasów i balkonów nadając im unikatowego wyglądu.

Drzwi podnoszono – przesuwne HS to także szeroka gama rozwiązań stylistycznych. Klient ma do wyboru trzy rodzaje listew przyszybowych oraz bogatą kolorystykę, dzięki czemu produkt nasz można świetnie zaaranżować w budownictwie o nowoczesnym designie w stylu klasycznym oraz w domach z drewna.

Skontaktuj się z nami